Jedyny taki trenng w polsce

Zapraszamy na zajęcia Pro Ski Simulator

Nie masz doświadczenia w jeździe na nartach? To nic. Symulator narciarstwa to efektywny trening nie tylko dla fanów zimowych sportów. Trenuj, wzmacniaj organizm i spalaj kalorie.
 
Dobra zabawa jest gwarantowana!

 

Tęsknisz za sezonem narciarskim?

Wypróbuj nasz symulator jazdy!

Wiosną, latem, przed sezonem narciarskim lub w jego trakcie. Zajęcia na Pro Ski Simulator w Hali Nysa prowadzone są bez przerwy.  Utrzymaj formę lub przygotuj swoje ciało do sezonu. Skorzystaj z jedynej takiej szansy w Polsce i dołącz do nas.

Pro Ski Simulator. Symulator jazdy na nartach nie tylko dla narciarzy. Instruktor Pro Ski Simulator w Polsce.

Trening nysa

Dlaczego warto?

Jedyny taki trening w Polsce

Skorzystaj z szansy i spróbuj jedynego takiego treningu w Polsce. Dla każdego fana fitnessowych nowinek, entuzjasty sportów zimowych, jak i poszukiwacza dobrej zabawy. Dołącz do Soni i jej ski teamu!

Wszechstronny trening

Wzmocnij mięśnie, kondycję oraz rozwiń koordynację ruchową. Bo Pro Ski Simulator to wielozadaniowa maszyna, która wyrzeźbi całe Twoje ciało i Poprawi samopoczucie już od pierwszego treningu!

Przygotowanie do sezonu

Niezależnie czy jesteś zapalonym narciarzem czy dopiero planujesz postawić pierwsze kroki na stoku. Trening na Pro Ski Simulator pomoże Ci zarówno rozwinąć, jak i wzmocnić umiejętności przydatne na stoku.

Masa spalonych kalorii

Jedna godzina treningu to aż 700 spalonych kcal. Dzięki czemu taki trening to idealna alternatywa dla cardio.
Wypróbuj koniecznie!

zajęcia pro ski simulator

Trenuj z Sonią

Energia, uśmiech i dobra zabawa – to pakiet, który otrzymuje każdy, kto choć raz trenował z Sonią. Trener personalny, specjalista od spraw żywienia i jedyny, licencjonowany instruktor zajęć na Pro Ski Simulator. Poznajcie Sonię!

O nas:

Kiedy odbywają się zajęcia?

W tej chwili czekamy na wielkie otwarcie, ale jak tylko będzie coś wiadomo – tutaj umieścimy informację o dniach tygodnia i godzinach zajęć.
Stay tuned!

Pro Ski Simulator

Wypróbuj nowości!

Jeśli jesteś fanem nowinek w sporcie, koniecznie wypróbuj treningu na Pro Ski Simulator. Znakomitą zabawa, masę spalonych kalorii i formę na zimowe szusowanie masz na wyciągnięcie ręki.

NASZA LOKALIZACJA

HALA NYSA

ul. Sudecka 23

48-303 Nysa

ADRES E-MAIL

 

SONIA DZIERGAS

sonia.dziergas@gmail.com

Telefon

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

9:00 – 21:00

 

+48 503 582 084